КОНКУРС ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» НАБИРАЄ ОБЕРТІВ


Другого дня  в рамках конкурсу «З Україною в серці» юні таланти поглиблювали свої знання у роботі з соломою, сіном та лозою.


Виставка творчих робіт учасників конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «З Україною в серці», ініційований народним депутатом України Іриною Констанкевич та Союзом  українок США, знайшов своє продовження у Луцьку, де були представленні найкращі роботи юних майстрів.

Мета конкурсу – збереження та розвиток традиційних українських видів декоративно-прикладного мистецтва, популяризації народних ремесел, підтримка творчої діяльності учнівської та студентської молоді.


На виставці експонуються творчі роботи школярів та студентів із різних видів декоративно-ужиткового мистецтва: вишивки, ткацтва, гончарства, художньої кераміки, писанкарства, витинанки, лозоплетіння, кореня сосни, соломоплетіння, художньої обробки сіна, лялькарства, розпису на склі, різьблення по дереву, декоративного розпису.

Кожен виріб – це твір, який відображає художньо-духовну концепцію та має особливу мистецьку цінність.

«Ми маємо виховувати молоде покоління у дусі кращих українських традицій. Наші діти мають не покидати Україну, а залишатися тут і разом робити нашу Батьківщину кращою, такою, про яку ми всі мріємо», - не втомлюється повторювати Ірина Констанкевич.

Другий епат конкурсу ще протягом двох днів продовжуватиметься в Арт-галереї фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», а по завершенню будуть підведені підсумки. Кращі роботи юних учасників відправляться на виставку до Києва та США.