top of page

КРОКИ У ЗАХИСТІ ДІТЕЙ ВІД НЕГАТИВНОГО ВПЛИВУ ПРОДУКЦІЇ СЕКСУАЛЬНОГО ТА ЕРОТИЧНОГО ХАРАКТЕРУ ЗРОБЛЕНО


Верховна Рада України підтримала у другому читанні законопроєкт №5330-1 щодо уточнення деяких положень відносно захисту малолітніх від негативного впливу продукції сексуального чи еротичного характеру.


«Депутатська група «Партія «За майбутнє» підтримує законопроєкт №5330-1. Захищати моральне здоров‘я дітей потрібно дієвими механізмами. Альтернативний законопроєкт є більш комплексним та юридично грамотним. Також законопроєкт спрямований на захист дітей від негативного впливу продукції сексуального чи еротичного характеру», - зазначила під час виступу у ВРУ Ірина Констанкевич, членкиня групи «Партія «За майбутнє».


Що пропонується законопроєктом?


- заборонити створення та розповсюдження фото та/або відео сексуального чи еротичного образу дітей;


- надати право центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти і науки погоджувати рішення про обмеження обігу матеріалів і продукції сексуального характеру за віковою ознакою, що приймають органи державної влади та органи місцевого самоврядування.


Раніше Комітет гуманітарної та інформаційної політики підтримав рішення підкомітету у справах сім’ї та дітей та ухвалив рекомендувати Парламенту прийняти законопроєкт 5330-1 за основу.


Comments


bottom of page