top of page

КУБОК ЄДНАННЯ 2021 ВІДБУВСЯ


У обласному центрі Волині відбувся фінальний етап наймасштабнішого футбольного турніру в Україні «Кубок єднання-2021» серед хлопчаків 2010-2011 року народження, який присвячений 10-річчю Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Ігор Палиця подякував командам за потужну гру та неймовірне футбольне свято, яке ви подарували всій Україні.

«Усі команди-учасники змагань – переможці! Радий повідомити, що ми у Фонді ухвалили важливе рішення – Всеукраїнський турнір із футболу «Кубок єднання» буде проводитися щорічно, і вже через 10 років на стадіоні «Авангард» у м. Луцьк за першість в Україні будуть боротися не 22 команди, а 110! До зустрічі наступного року!» – зазначив Ігор Палиця.

Народна депутатка України Ірина Констанкевич, членкиня групи Партія «За майбутнє» зазначила, що досвід роботи Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом», який передбачає оздоровлення дітей через спорт, триває десятиліття.

«Фонд облаштовував футбольні поля зі штучним покриттям не лише у Луцьку, а й побудував футбольні поля у Камені-Каширському, Ківерцях, Маневичах, Любешові. І це були не лише міні-футбольні поля, а й спортивні майданчики для серйозних змагань. Ця інфраструктура вже є у районах. І тепер стоїть питання її активного освоєння та врахування соціального аспекту. Фонд зробив для цього дуже багато», – наголосила парламентарка.

Comments


bottom of page