top of page

КУЛЬТУРНА ПОСЛУГА НА СЕЛІ - ПЕРШИЙ КРОК ЗРОБЛЕНО


Народні депутати України підтримали в першому читанні за основу законопроєкт №4692 щодо фінансового забезпечення центрів культурних послуг за рахунок бюджетних коштів.

«Цей законопроєкт стосується не лише культури, а й питання децентралізації, а саме - рівня культурних послуг, який є у селах, селищах. Депутатська група «Партія «За майбутнє» підтримує ідею законопроєкту. Це перший крок до впровадженням низки заходів з надання населенню якісних та доступних культурних послуг, зокрема шляхом створення центрів культурних послуг», - зазначила під час виступу у Верховній Раді України народна депутатка групи «За майбутнє» Ірина Констанкевич.

Законопроєктом пропонується уточнити та доповнити перелік видатків, що здійснюються з бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад є, що передбачає видатки на державні культурно-освітні та театрально-видовищні програми, таких змін:

● включити до переліку закладів, що забезпечують виконання державних культурно-освітніх та театрально-видовищних програм, центри культурних послуг, студії та інші заклади культури;

● термін «школи естетичного виховання дітей» замінити терміном «мистецькі школи»;

● виключити з такого переліку слова «сільські, селищні, міські бібліотеки, палаци і будинки культури» як такі, що дублюються;

● виокремити із переліку таких закладів зоопарки комунальної власності.

Comments


bottom of page