ЛЮБЕШІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ДИВУВАЛИ СВОЇМИ ТАЛАНТАМИ


Під час чергового візиту народного депутата Ірини Констанкевич до Любешівського району були підведені підсумки першого етапу конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «З Україною в серці». Конкурс було розпочато в нинішньому році за ініціативи Ірини Констанкевич та Союзу українок США. Саме вони вирішили підтримувати обдарованих дітей Волині у збереженні українських національних традицій.


«Волинське Полісся багате різними ремеслами, творчістю і талановитими людьми. Сьогодні ми підводимо підсумки першого етапу, наступний відбудеться 2 квітня у Луцьку. Згодом буде організована виставка робіт у Києві та США», - повідомила Ірина Констанкевич.

За підсумками усі учасники конкурсу були нагороджені подяками, дипломами та подарунковими сертифікатами від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Після завершення урочистостей Ірина Констанкевич оглянула приміщення місцевої школи. Педагогів цікавило впровадження державної програми «Нова українська школа», ініційованого урядом. Освітяни стурбовані тим, що матеріальна база школи не готова для реалізації програми, адже коштів на це не виділяли.

Нардеп повідомила, що з цього приводу мала розмову з міністром освіти Лілією Гриневич, міністр запевнила, що фінансування "Нової української школи" закладене у бюджет, але, коли кошти потраплять на місця, невідомо.