top of page

ЛЮДИ ВЖЕ ВТОМИЛИСЯ СТУКАТИ ТУДИ, ДЕ НЕ ВІДЧИНЯЮТЬ


Сьогодні у приміщенні центру дитячої та юнацької творчості відбувся 9-й та останній звіт народного депутата Ірини Констанкевич за другий рік роботі в парламенті перед громадою Маневицького району.

«Вважаю своїм обов’язком звітувати перед громадами, які довірили мені представляти їх інтереси у Верховній раді», - наголосила Ірина Констанкевич.

За даними моніторингу громадської мережі ОПОРА під час VІІІ сесії Верховної ради найбільше законопроектів – 30 – серед п’яти депутатів мажоритарників, які представляють у парламенті Волинь, підготувала Ірина Констанкевич. Це законопроекти, які «народилися» на 23-му виборчому окрузі і стосуються питань заробітних плат вчителів, харчування дітей чорнобильців, пенсійного законодавства. Також парламентар активно зустрічається з громадами свого виборчого округу. За звітний період відбулося 147 таких зустрічей, у яких взяли участь більше 15 тисяч людей.

За результатами таких зустрічей нардепом було підготовлено 51 законопроект, проведено 24 брифінги «левова частка» яких стосувалася і проблем Маневицького району, зокрема, проблеми ДП «Волиньторф», коли у напівзаконний спосіб його намагалися приватизувати, гарячого харчування дітей-чорнобильців, низьких закупівельних цін на молоко.

Все частіше люди звертаються до нардепа із своїми проблемами, які не в змозі вирішити самостійно, адже вже втомилися оббивати пороги чиновницьких кабінетів і стукати туди, де не відчиняють.
«Найбільше звернень стосувалися неналежного пенсійного забезпечення чи то вчителя, чи колишніх колгоспників, які там залишили своє здоров’я, а тепер заледве зводять кінці з кінцями, отримавши мізерні доплати до пенсії при колосальному рості цін», - розповідає Ірина Констанкевич.

Буваючи в селах свого виборчого округу найбільше нарікань нардепу доводиться слухати і на так звану медичну реформу, за результатами якої люди просто втратили  можливість лікуватися. Саме з цією метою командою Ірини Констанкевич і була започаткована програма «Здоров’я – кожному мешканцю села», що передбачає виїзні прийоми лікарів на місцях.

«Життя диктує свої правила, тому ми маємо підтримувати людей і робити те, чого не робить держава», - констатує парламентар.

Опісля відбулося обговорення звіту нардепа та цілого ряду питань, що стосувалися пенсійного забезпечення, адміністративної та медичної реформ, воєнного стану та майбутніх президентських виборів.

Цього дня багато слів вдячності звучало на адресу Ірини Констанкевич, чи то за ремонт даху чи заміну вікон у місцевій школі, за сприяння у виділенні коштів для будівництва об’єктів культурної сфери та й врешті за допомогу та підтримку воїнів АТО, які нині боронять суверенітет та незалежність України.

На завершення ще одна приємна подія: з нагоди дня місцевого самоврядування подяками народного депутата були нагороджені Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, депутат Маневицької селищної ради Василь Матвійчук, депутат Маневицької селищної ради Ілля Хомич, інспектор з інвестицій та благоустрою Маневицької селищної ради Іванна Лозицька.

Також цього дня перед громадою звітував і маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook


Comments


bottom of page