ЛЮДИ ЗАВЖДИ РАДІ ЗУСТРІЧІ З НАРДЕПОМ, АДЖЕ ЗНАЮТЬ, ЩО І ДОПОМОЖЕ, І ПОРАДИТЬ…


54 села і тисячі кілометрів позаду, залишилось ще 10 сіл Камінь-Каширського району, де не встигла побувати народний депутат Ірина Констанкевич. Люди завжди раді зустрічі з нардепом, адже знають, що і допоможе і порадить…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗЕМЕЛЬНІ ОБОРУДКИ НА КАМІНЬ-КАШИРЩИНІ»: СЕЛЯН ХОЧУТЬ ПОЗБАВИТИ ЗЕМЕЛЬ ПАЙОВОГО ФОНДУ ТА ПАСОВИСЬК

Нещодавно під час робочого візиту до Камінь-Каширського району народний депутат Ірина Констанкевич побувала у селі Гута-Камінська. Найболючіше питання для селян – це земля. Точніше, де вона зникла? Люди зі сльозами на очах просять нардепа допомоги, адже сподіватися більше ні на кого. З цього приводу в місцевому клубі людей, що не протиснутися.
«Наші батьки працювали, заробили ту землю, а від нас її забирають, де ж нам пасти корови, ми ж маємо сім’ї. Ми тоже бачимо, що звертається і голова, пишуть кругом, але воно мало що діє. Більшу надію маємо на вас», - бідкаються жителі села Гута-Камінська.

 Ірина Констанкевич зауважила, що земельне питання – одне з найбільш проблемних в Україні, тож жителі Гути-Камінської – не поодинокі в своїй проблемі. Земельне питання нардеп взяла на особистий контроль.

У місцевій школі навчається 70 дітей, восьмеро з них – першокласники. Ірина Констанкевич оглянула приміщення школи та цікавилась, як педагоги та учні навчаються в рамках освітньої реформи, з якими проблемами зустрічаються і якої допомоги потребують? Вчитель початкових класів Оксана Гордій працює тут вже другий рік. Каже: програма нової української школи дітям дуже подобається, вони відкриті до знань. Проте, велику роль відіграє матеріально-технічне забезпечення, якого зараз катастрофічно бракує.

Нагадаємо, на НУШ було виділено понад 1 мільярд гривень, однак для багатьох - мрії про нову дошку так і залишаються мріями, про які дбають небайдужі депутати.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook