top of page

ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ ПООБІЦЯЛА ЗНАЙТИ КОШТИ НА ВІДБУДОВУ ЗРУЙНОВАНОЇ СТІНИ ЛЮБЕШІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ


Вчора до Луцька з робочим візитом приїхала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, де у приміщенні Східноєвропейського національного університету зустрілася з освітянами Волині.

Участь у зустрічі взяли і помічники народного депутата Ірини Констанкевич Сергій Неймарк, Лариса Понєдельник та Світлана Сидорук.

Протягом зустрічі від волинських освітян на адресу Міністра освіти лунало багато запитань та пропозицій.

Зокрема, помічник народного депутата  Ірини Констанкевич звернувся до Лілії Гриневич з проханням врешті розпочати проведення аварійно-відновлюваних робіт навчально-адміністративного корпусу Любешівського технічного коледжу ЛНТУ.


Неодноразово із депутатськими запитами із цим питанням на адресу міністра зверталася і народний депутат Ірини Констанкевич

В свою чергу, Лілія Гриневич пообіцяла віднайти кошти у державному бюджеті України для того аби була можливість проводити роботи з ліквідації обваленої стіни, укріплення існуючої конструкції та у подальшому відновлення навчально-адміністративного корпусу.

Нагадаємо, що у серпні 2017 року на Волині обвалилося чотири поверхи стіни Любешівського технічного коледжу. В даному закладі навчається понад 700 учнів та студентів та працює близько 160 викладачів. Коледж має достатню матеріально-технічну базу, виробничі майстерні, гуртожиток, спортивні споруди, заклад харчування, що забезпечує належний навчально-виховний процес та практичну підготовку висококваліфікованих кадрів.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page