top of page

МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ЗАЛУЧИЛА НАРДЕП НА ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КАМІНЬ-КАШИРСЬКИХ МЕДЗАКЛАДІВ


У рамках чергового робочого візиту на Камінь-Каширщину народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич взяла участь у сесії Камінь-Каширської районної ради та оглянула обладнання, яке було придбане для медичних  установ району за кошти соцеконому.

На сесії Камінь-Каширської  районної ради Ірина Констанкевич активно долучилася  до процесу обговорення важливих для району питань.

Проаналізувавши виступ керівника районного відділу поліції Валентина Чиха щодо забезпечення законності та правопорядку на території району, Ірина Мирославівна зазначила, що з державного бюджету виділяються мільярди на правоохоронні органи, а на місцях працівники районних відділів від держави отримують по суті лише зарплату. Народний депутат запропонувала свою підтримку у клопотаннях щодо збільшення фінансування на утримання районного відділу поліції.

Ірина Констанкевич також  звернула увагу керівництва району на необхідність шукати шляхи виходу із непростої ситуації, що склалася із забезпеченням гарячим харчуванням учнів у школах Камінь-Каширщини.


«Скеровувала відповідні звернення у міністерство, особисто розмовляла із міністром соцполітики Андрієм Ревою щодо недосконалості тендерної процедури, однак він так і залишився переконаний в тому, що пільгу потрібно монетизувати. Ми ж бачимо інакше розв’язання даної проблеми – відмінити тендери на організацію гарячого харчування. Це позиція батьків, прогресивних освітян і позиція соціальних працівників. Але міністерство соцполітики не дуже хоче займатися цим питанням, мовляв, це ж проблема лише 100 тисяч школярів», –  зауважила Ірина Мирославівна.

Наголосила Ірина Констанкевич і на необхідності початку процесу створення ОТГ у районі. Додамо, що лише у 2018 році буде збережений принцип добровільного об’єднання громад.

Ірина Констанкевич також відвідала Камінь-Каширську центральну районну лікарню та Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги, де оглянула медичне обладнання, яке придбали у 2017 році за кошти соцеконому. На його закупівлю Ірина Констанкевич залучила 980 тисяч гривень з держбюджету. 

За ці кошти та  кошти районного, обласного бюджетів, власні кошти ЦРЛ  придбали: апарати штучної вентиляції легень, персональні комп’ютери, авторефлактометр, лор стіл-крісло, шприцеві дозатори, стерилізатор повітряний, ультракомпактний транспортний монітор пацієнта, УФ камери для зберігання стерильного інстументу, кисневий концентратор, світильники операційні, коагулометр, високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ, біохімічний аналізатор, фіброгастроскоп, кардіограф.

У Камінь-Каширській та Карасинській амбулаторіях замінили 12 вікон на енергозберігаючі, виготовили  проектно-кошторисну  документаціяю на реконструкцію приміщення бані під приміщення Полицівської амбулаторії.

Також Ірина Констанкевич разом із сільськими головами обговорила плани щодо залучення коштів із фонду соцеконому у цьому році на розвиток громад. 

Comentarios


bottom of page