top of page

МЕТА ФОРМУЄ НАШЕ МАЙБУТНЄ: У ЛЮБЕШОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ «МОЛОДІЖНИЙ РУХ «ЗА МАЙБУТНЄ»Чи можливо стати мільйонером, маючи бажання і креативні ідеї? Можна! А як - розповість наша молода потужна команда «Молодіжного руху «За майбутнє», яку очолює Шишко Анастасія, Ляшук Анастасія, Романцов Дмитро, Шум Олександр, Яцишина Христина. Наша молодіжка реалізувала не один цікавий проєкт.


Народна депутатка Ірина Констанкевич, членкиня групи «Партія «За майбутнє» зазначила: «Ми у свою чергу, допомагатимемо активній та ініціативній молоді у будь-який спосіб: організаційний, адміністративний, депутатський, фінансовий. Адже саме молодь має навчатися конкретним речам, як створювати свій бізнес та розвивати свою справу».


● «Молодіжний рух» – це про що? Про діяльність активної молоді у загальнополітичних та соціальних сферах життя суспільства.


● Яка мета «Молодіжного руху»? Не лише пройти соціалізація, здобути необхідний досвід, але й самореалізовується.


Основні напрями діяльності «Молодіжного руху»:


  1. Залучення молоді до громадсько- економічного життя країни.

  2. Розвиток громадянського суспільства через підвищення обізнаності молоді щодо інструментів участі в управлінні громадою.

  3. Згуртування активної молоді у віддалених населених пунктах, проведення інформаційної кампанії та практичних сесій з метою реалізації індивідуальних проєктів розвитку громад.

  4. Безоплатне навчання молоді основам підприємництва для підвищення конкурентного потенціалу.Comments


bottom of page