«МИ ВСІ РАЗОМ МАЄМО ПРИПИНИТИ ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ», - ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО У КІВЕРЦЯХ. Фотореп


Вчора кандидат у президенти , укропівець Олександр Шевченко з робочим візитом побував у місті Ківерці. Зустріч з громадою відбувалася у місцевому Будинку культури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КАНДИДАТ У ПРЕЗИДЕНТИ ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО ПОБУВАВ НА МАНЕВИЧЧИНІ. Фоторепортаж

Майже три години тривала розмова з кандидатом у президенти Олександром Шевченком, поговорили про все: вибори, політику, бездоріжжя, розвиток сільського господарства та багато іншого.

«Обирати не тих самих, що 27 років при владі грабують Україну, а нових, - чесних і гідних. Бо якщо ви думаєте, що той, хто накрався, уже красти не буде, - то це неправда. Грабіжники завжди будуть грабіжниками. Вони обкрадатимуть, маніпулюватимуть, обманюватимуть, торгуватимуть з ворогом і просто знищуватимуть свій народ. Я прошу вас, 31 березня обрати тих людей, які не були в цій системі. Ми всі разом маємо припинити сучасний "гібридний геноцид" українського народу», - звернувся кандидат у президенти України Олександр Шевченко до волинян.Олександр Шевченко переконаний, що нинішня влада живе за принципом «розділяй і владарюй».

«Президент повинен об’єднати усіх українців. Маємо зрозуміти, що 31 березня ми обираємо не прізвище, а майбутнє. Не тільки своє, а своїх дітей та онуків. В Країні Гідності і Правди людина буде себе почувати людиною. Громадянином, який має свою країну і саме в ній хоче жити, розвиватись, ставати успішним", – сказав Олександр Шевченко.

Після офіційної частини Олександр Шевченко ще довго спілкувався з людьми, адже у кожного болить своє, а на завершення – спільне фото на згадку.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook