top of page

«МИ ЦІНУЄМО ТЕ, ЩО ВИ РОБИТЕ ДЛЯ НАС»


Вчора народний депутат Ірина Констанкевич з робочим візитом побувала у Маневицькому районі. Найперше нардеп завітала до дитячого садочку у с. Чорниж, де за сприяння фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» для потреб дошкільного навчального закладу був придбаний ноутбук, проектор та екран.

Не залишилася без уваги нардепа і місцева школа, де за кошти соцеконому була проведена заміна котла, а фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» було придбано туристичне обладнання , а також замінено міжкімнатні двері у класах.

«Ми цінуємо те, що Ви зробили для нас, надіємось, що у майбутньому парламенті наша співпраця продовжиться, а ми гарантуємо Вам свою підтримку», - наголосила директор школи Ірина Сидорук.

Побувала нардеп і у місцевій амбулаторії, разом із медичними працівниками обговорили сьогоднішню медичну реформу. Нагадаємо, що у найвіддаленіших селах волинського Полісся продовжує реалізовуватися медична програма «Здоров’я – кожному мешканцю села» ініційована народним депутатом Іриною Констанкевич.

 «Щоб якось допомогти жителям найвіддаленіших сіл, ми започаткували програму «Здоров’я –  кожному мешканцю села», яка передбачає роботу виїзних груп лікарів на місцях. Протягом року програма успішно діє у Ківерцівському районі. За цей рік було оглянуто майже 2 тисячі жителів району. Також наша програма вже діє в Камінь-Каширському, Любкшівському та Маневицькому районах. Ця робота дуже потрібна, бо на ці прийоми приходять переважно люди старшого віку, які не мають можливості та й фінансової змоги поїхати до райцентру чи обласного центру на такі огляди, бо ж вчасно звернутися по допомогу – запорука успішного лікування», - переконує Ірина Констанкевич.

Цього дня нардеп побувала і в селі Рудники, де за кошти соцекому був реалізований проект із встановлення дитячого майданчика та придбання шкільних меблів у школу.

За три роки свого депутатства Ірина Констанкевич відвідала усі села свого виборчого округу, тому про проблеми селян знає не з чуток і н новому парламенті продовжить працювати на благо людей.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page