top of page

МОЛОДА ВОЛИНЯНКА ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВОЇ ПЕРЕСАДКИ ПЕЧІНКИ


Медсестра Луцької міської клінічної лікарні Людмила Триндюк потребує термінової пересадки печінки. На операцію необхідно 40 000$. З проханням про домопомогу звернулася колега Людмили Ольга Береза,повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

23-ріній жінці поставили страшний діагноз – первинний біліарний цироз печінки, синдром портальної гіпертензії, стадія декомпенсації, варикозне розширення вен стравоходу, асцит клас “С” за Чайльдом.

У лучанки є маленький синочок, проте через хворобу вони часто змушені розлучатися на довгий час.

Під час чергового лікування в одній із лікарень Києва Людмилі Триндюк сказали про пересадку печінки, оскільки лікування не дає ніяких результатів, а стан не можуть стабілізувати навіть сильні препарати.

Трансплантацію печінки можуть зробити у Києві, операція коштує 40 000$ . На жаль, у родин таких коштів немає, тож за допомогою звертаються до усіх небайдужих.

«Хвороба підступно прогресує щодня. Навіть якщо батьки та рідні все продадуть, то цих грошей не вистачить на лікування. Тому я від щирого серця прошу всіх можливо десь відмовитись від кави, смачного круасана чи ще чогось, а допомогти людині, яка потребує цього зараз найбільше від усіх нас », – звертається до небайдужих Ольга Береза.

Про біду молодої волинянки дізналася  народний депутат Ірина Констанкевич і вже готує відповідне звернення до Міністерства охорони здоровя України, а також закликає всіх небайдужих допомогти молодій мамі, адже кожна наша гривня допоможе врятувати людське життя.

Кошти можна переказати за такими реквізитами: ПриватБанк 5168 7573 1786 9818. Контактний номер телефону: 0991048633.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentários


bottom of page