top of page

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІЛЬСЬКИХ ЖІНОК


Сьогодні, 15 жовтня, світ відзначає Міжнародний день сільських жінок.

Суспільство має звернути особливу увагу на життя жінок у сільській місцевості. Багато з них не мають доступу до якісної медицини, освіти, інформаційних, фінансових, комунікаційних ресурсів

Тема дня 2020 року - «Підвищення життєздатності сільських жінок в період пандемії COVID-19». Як відзначають в ООН, у повсякденному житті сільські жінки стикаються з труднощами, яких не відчувають жінки, що проживають в містах. У період пандемії сільські жінки з віддалених районів мають досить обмежений доступ до якісних медичних послуг і лікарських засобів.

Розширення можливостей жінок та дівчат у сільській місцевості і дотримання їхніх прав людини та ґендерної рівності є фактором не тільки добробуту окремих осіб, родин та сільських громад, але й загальної економічної ефективності, враховуючи значний відсоток жінок серед працівників сільського господарства України.

Народна депутатка Ірина Констанкевич з колежанками Жіночого Руху «За майбутнє» виступаємо за підтримку та захист жінок, які проживають у сільській місцевості, за дотримання гендерної рівності, за можливість рівних прав та можливостей для розвитку.

Comments


bottom of page