top of page

НАГОРОДА ЗНАЙШЛА СВОЇХ ГЕРОЇВ. Фоторепортаж


Сьогодні в Головному управлінні ДСНС у Волинській області під час закриття  ХХХІІ Міжнародних змагань  з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля  державними відзнаками були нагороджені четверо студентів Ківерцівського медичного коледжу, які врятували життя людини в потязі.

Нагадаємо, на Волині четверо студентів-медиків їхали в одному вагоні з чоловіком, у якого стався серцевий напад. Перш ніж викликати швидку, вони почали реанімаційні дії та врятували життя чоловіку, який пережив клінічну смерть. 

Тоді народний депутат Ірина Констанкеввич звернулася до уряду з проханням нагородити героїв: Олександра Багнюка, Віталія Ходаковського, Віталія Подобу та Віктора Гомона. І вже сьогодні на урочистому зібранні рятувальників нагороди знайшли своїх героїв.

Почесні відзнаки хлопцям вручила особисто народний депутат Ірина Констанкевич.

«Сьогодні ви є прикладом для всіх нас, як бути небайдужим, людяним, не стояти осторонь. Ви наші герої, адже вам вдалося зберегти найцінніше – людське життя», - констатувала нардеп.

Також цього дня Ірина Констанкевич разом із начальником Головного управління ДСНС у Волинській області Володимиром Грушовінчуком привітала та вручила почесні грамоти та медалі переможцям міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page