top of page

НАЙБІЛЬШИМ БАГАТСТВОМ ГРОМАДИ Є ЛЮДИ, ЯКІ ХОЧУТЬ ЗМІН НА КРАЩЕ, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


День громади - особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Як без коріння стебло, так і без гурту село. Без гурту громади нема і поради.  Такі заходи гуртують громаду, дають надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе і свої можливості.

У неділю у селі Тростянець, що у Ківерцівському районі відсвяткували День села. Привітати жителів села зі святом приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.

Ірина Мирославівна переконана, що найбільшим багатством тростянецької громади є люди, які хочуть змін на краще і прикладають для цього всі зусилля.У Тростянецькому будинку культури зібралось чимало людей різного віку. Для глядачів виступили народні аматорські колективи з міських клубів «Цукрозаводського» та «Ветеран» із пісенними та танцювальними номерами.

Справжньою родзинкою свята стали поважні гості – дві співочі бабусі-подруги із Зарічного, Ганна Петрівна Шило (88 років) й Парасковія Петрівна Толубенко (92 роки)! Дві Петрівни, так їх з любов’ю називають у селі, прибули на свято у вишитому власноруч національному вбранні й порадували усіх стародавніми українськими піснями, які співали в Зарічному ще за часів їхньої юності.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини до Тростянця.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page