top of page

«НАМ ІНШОГО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА НЕ ТРЕБА», - ЖИТЕЛІ ЦУМАНСЬКОЇ ОТГ ДО ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ


Вчора під час робочого візиту до Ківерцівського району народний депутат України зустрілася з громадою Цуманської ОТГ. Тут люблять і поважають свого нардепа, адже вона завжди турбується про громаду.

Приміром, за сприяння Ірини Констанкевич для Цуманської районної лікарні було придбано відеокольпоскоп, який допомагає виявляти та попереджувати хвороби у жінок на ранніх стадіях, а відповідно і ефективно їх лікувати. Також за кошти соцеконому залучені нардепом для потреб лікарні був придбаний аналізатор крові, що дає можливість зробити необхідний аналіз по 20 показниках протягом 60 секунд, що значно полегшує роботу персоналу та дає можливість поставити точний діагноз, тож мешканці Цуманя та прилеглих зможуть отримувати якісну медичну допомогу.

«Протягом цих трьох років, ми з вами працювали не покладаючи рук, щоб зробити життя громади кращим, не все вдалося, то ж будемо надолужувати», - запевнила Ірина Констанкевич.

Своєю чергою, жителі Цуманської ОТГ  запевнили Ірину Констанкевич у своїй підтримці, адже знають, що вона й надалі відстоюватиме їх інтереси у Верховній раді.

«Нам з неабияк поталанило, що саме Ви є нашим народним депутатом і нам нікого іншого не треба», - звернулися жителі Цуманського ОТГ до Ірини Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page