top of page

НАРДЕПИ-МАЖОРИТАРНИКИ І ВИБОРЦІ: ЯКИМ МАЄ БУТИ ДІАЛОГ?


Вчора у місті Луцьку обговорили ідею створення в Верховної ради окремого структурного підрозділу для сприяння народним депутатам у комунікації з виборцями і роботі в окрузі, а також питання викликів, потреб, кращих практик, винесених уроків, сильні і слабкі сторони в такій роботі, чим може допомогти Верховній рад як інституція і такий структурний підрозділ, зокрема.

Участь в обговорені взяли народні депутати Ірина Констанкевич та Ігор Гузь, представники Апарату Верховної ради України, помічники нардепів, депутати Луцької міської ради, представники ОТГ, експерти, молодь.Директор Програми USAID РАДА Ігор Когут наголосив, що ще у 2015 році вони розпочали залучення громадян до виборчого процесу в рамках програми модельний округ, а також напрацювати новітні комунікації в роботі з виборцями.

Заступник голови управління з органами місцевого самоврядування Валентина  Рудковська наголосила, що ідея напрацювання нової концепції полягає в тому, щоб надати необхідну підтримку роботі Верховної ради. Вже цього року була затверджена Комунікаційна стратегія Апарату Верховної ради України.

Народний депутат Ігор Гузь переконаний, що за 4 роки роботи Верховної ради цього скликання такої комунікації не відбувалося, адже ті депутати-мажоритарники, які працюють «в полі» насправді мають унікальний досвід роботи з людьми.

Поділилась досвідом роботи своєї команди і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Досвід вчитися завжди був для нашої команди корисний і ті напрацювання, які ми отримали від програми «Рада» був надзвичайно цінним. Сьогодні у нас змінюються суспільні настрої, а всі ми перебуваємо в перманентних реформах, тому потрібно реагувати на ці зміни, а створення такого консультаційного органу буде своєрідним фітбеком  цього процесу», - наголосила Ірина Констанкевич.

Нардеп переконана, що важливою віхою у цій роботі є і комунікація з депутатами місцевих рад, адже спільна робота над тією чи іншою проблемою є запорукою успішного її вирішення.

Готова долучитися до цього процесу і молодь, однак хочуть відчувати себе затребуваними, переймати досвід, адже проблема відтоку молоді за кордон у пошуках роботи і кращого життя набула вже катастрофічного характеру.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page