top of page

НАРДЕП ЗВЕРНУЛАСЯ ДО УРЯДУ ЩОДО ФІНАНСУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ ЗА КОШТИ ДФРР


У 2020 році є гостра необхідність у забезпеченні достатнього фінансування будівництва та реконструкції закладів освіти за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Про це у своєму депутатському зверненні до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак наголосила народний депутат Ірина Констанкевич.

У наступному році завершується реалізація Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року. У районах 23 округу Ірини Констанкевич за кошти ДФРР зводять школу у с.Стобихівка Камінь-Каширського району, школу у с.Башлики та дитсадок у с.Дачне Ківерцівського району, добудовують школу у с.Гірки Любешівського району. У поточному році на ці об’єкти лише частково виділені кошти.

«До мене, як до народного депутата України, під час робочих зустрічей у Камінь-Каширському, Ківерцівському, Маневицькому та Любешівському районах постійно звертаються керівники та депутати місцевих рад, жителі громад з проблемами щодо своєчасності та повноти фінансування й інших інвестиційних проектів за кошти державного фонду регіонального розвитку», - зазначає парламентар у зверненні.

Ірина Констанкевич вимагає в урядовців детально вивчити та проаналізувати проблему своєчасності та повноти фінансування зазначених інвестиційних проектів за кошти ДФРР; передбачити на 2020 рік необхідний обсяг фінансування з державного фонду регіонального розвитку на будівництво зазначених вище закладів освіти.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page