top of page

НАРДЕП ЗУСТРІЛАСЬ ІЗ ПАРТАКТИВОМ КАМІНЬ-КАШИРЩИНИ


Днями пройшла нарада партактиву Камінь-Каширського УКРОПу.

Участь у підсумковій нараді  взяли народний депутат України Ірина Констанкевич та голова Волинського УКРОПу Вячеслав Рубльов.

Про підсумки роботи Камінь-Каширської партійної організації розповіла Світлана Сидорук.

До речі, зараз у Камінь-Каширській районній організації УКРОПу налічується 251 член партії, з них 93 депутати місцевих рад.

В обговоренні важливих питань взяли участь Анатолій Філюк, Сергій Лях, Ігор Каденчук, Вікторія Богач, Наталія Ковальчук.

Передусім зверталася увага на такі питання, як співпраця із органами влади та робота із громадами. Для депутатів, зокрема, наголошувалося, що вони повинні активно долучатися до написання та розробки проектів, спрямованих на вирішення важливих для жителів району питань.

Поряд з цим народний депутат Ірина Констанкевич наголосила, що депутати УКРОПу повинні не лише залучати гроші у регіон, а й стежити за їх використанням.

«Дуже важливо, щоб кошти, які надішли на реалізацію того чи іншого проекту із держаного, обласного чи районного бюджетів,  були використані належним чином – раціонально, ефективно та вчасно», – сказала Ірина Мирославівна.

Підтримав у цьому її і радник голови Волинської обласної ради, голова фракції «УКРОП» у облраді Вячеслав Рубльов.

«УКРОП – це величезна команда однодумців, які хочуть і можуть змінити життя Волині та України», – наголосив голова Вячеслав Рубльов.

Ірина Мирославівна та Вячеслав Володимирович  подякували за результати роботи, окреслили основні стратегічні завдання на 2018 рік та привітали усіх із Новим Роком і Різдвом Христовим!

Comments


bottom of page