top of page

НАРДЕП ПІДТРИМАЛА ІНІЦІАТИВУ МОЛОДІ, ЯКІ САМОСТІЙНО ВІДНОВЛЮЮТЬ БАСЕЙН


У Камінь-Каширському місцева молодь хоче відновити центральний басейн і вже сьогодні від розмов перейшли до діла. Із самого ранку біля басейну метушня, одні чистять сміття, інші виносять, взялися до справи і дітлахи.

На толоку завітала і народний депутат Ірина Констанкевич, поспілкувалася з ініціаторами прибирання, міським головою Василем Бондарем. Найбільшою проблемою сьогодні є те, що даний об’єкт немає балансоутримувача, адже колись басейн належав управлінню сімї, молоді та спорту, згодом це управління ліквідували, тож знайти початок «клубка» ініціативній групі самостійно не вдається. Нардеп пообіцяла сприяти у вирішенні цього питання та зробити звернення до відповідних структур, адже без балансоутримувача неможливо проводити подальші роботи.


«Те, що нам, дорослим, може видатися в чомусь наївною ідеєю, може насправді стати чудовим проектом. Молодь багато в чому більш практична і відновлення цього басейну яскравий тому приклад, а ми обов’язково підтримаємо таку ініціативу», - наголосила Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentarios


bottom of page