top of page

НАЦРАДА МАЄ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ІНФОРМАЦІЙНУ БЕЗПЕКУ ДЕРЖАВИ


Народна депутатка, членкиня депутатської групи «Партія «За майбутнє» Ірина Констанкевич в ефірі телеканалу «Прямий» обговорила роботу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та про справжні цінності, які має сповідувати кожен відповідальний громадянин.

На одному з останніх засідань Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політки разом з колегами розглянули звіт Нацради за 2019 рік. Ми не підтримали його і рекомендували Верховній Раді також визнати документ незадовільним.

В той час, коли Україна перебуває у стані війни, коли ми маємо такого небезпечного агресора у нас 30% території країни не покриті вітчизняним, українським мовником - це 40% Волинської області, Рівненська, Донбас та інші прикордонні райони і навіть подекуди центральна частина України.

В цьому році з державного бюджету виділено 1,4млрд грн на забезпечення українського, патріотичного, суспільного контенту на Суспільному телемовнику. Це значні кошти, сподіваємося що на екранах буде відповідний контент.

Народний депутат Ірина Констанкевич вважає, що Нацрада не впоралася із своїм основним завданням, яке чітко прописане у законі про її діяльність. «Переконана, що для гарантування інформаційної безпеки держави потрібно переслідувати вищі цілі, які спрямовані на цінності нашого суспільства, народу і країни. Ми повинні розуміти навіщо ми, для працюємо і живемо», - зазначила нардеп.

Opmerkingen


bottom of page