top of page

НАША ДЕРЖАВА ЗАВТРА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАШОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СЬОГОДНІ


Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає страхування здоров’я педагогів та підвищення їхніх зарплат.

Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає від влади створити механізм страхування життя та здоров’я вчителів на випадок захворювання коронавірусом, а також розпочати процес підвищення їхніх зарплат. Відповідні законопроєкти зареєстровані у Верховній Раді України.

Про це повідомила народний депутат України з групи «ЗА МАЙБУТНЄ», перший заступник голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Ірина Констанкевич.

«Через коронавірус новий навчальний рік може стати одним із найважчих в історії країни. Основний тягар та головні ризики відчують на собі вчителі. Держава практично самоусунулась від забезпечення шкіл засобами санітарного захисту. На жаль, учителі піддаються серйозній загрозі захворіти на COVID-19. Нагадаю, що більшість із них – це люди середнього та старшого віку. Тому ми вимагаємо дієвого захисту для педагогів. Законопроєкт 3036а пропонує забезпечити страхування життя та здоров’я вчителів у разі захворювання на коронавірус», – заявила Ірина Констанкевич. Водночас партія «ЗА МАЙБУТНЄ» наполягає, щоб за свою працю педагоги отримували достойну зарплату.

«Їхня робота залишається однією з низькооплачуваних. Для порівняння: працівники фінансової сфери отримують близько 20 тис. грн, державного управління – 17,6 тис. грн, промисловості – понад 13 тис. грн. Тому депутатська група «ЗА МАЙБУТНЄ» зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови № 3052а, в якій звернулася до Уряду з вимогою встановити графік зростання мінімуму посадових окладів педагогів. Ми прагнемо, щоб на початку 2023 року найменший посадовий оклад учителя складав 4 розміри прожиткового мінімуму», – заявила Ірина Констанкевич.

Вона підкреслила, що благополуччя держави та її майбутнє визначається ставленням влади до вчителя.

«Лише та держава має перспективу, яка забезпечує педагогам достойний рівень життя і дає можливість реалізувати свої здібності. Тому депутатська група «ЗА МАЙБУТНЄ» закликає всіх колег підтримати законопроєкт 3036а та постанову 3052а й продемонструвати, що ми всі поважаємо працю вчителя», – наголосила народна обраниця.

Comments


bottom of page