НА ВОЛИНЬ ПРИЇХАЛА НІМЕЦЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ДЛЯ НАЛАГОДЖЕННЯ ДІАЛОГУ В АГРАРНІЙ, ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНІЙ СФЕРІ


Сьогодні на запрошення народного депутата Ірини Констанкевич до Луцька прибула німецька делегація, у складі  керівника субпроекту з земельних питань Німецько-українського аграрно-політичного діалогу Крістофа Гільгена, заступника голови адміністрації округу Альтмарк Деніса Ґрубера,. На зустріч були запрошені представники Камінь-Каширського, Ківерцівського, Любешівського та Маневицького районів, зокрема, директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко, голови Камінь-Каширської РДА та районної ради Валерій Дунайчук та Віктор Сус, голова Прилісненської ОТГ Ігор Терещенко, голова Цуманської ОТГ Анатолій Дорошук, в.о. голови Жидичинської ОТГ Світлана Шевченко, депутат обласної ради Іван Киричик,  а також представники професійно-технічних закладів та помічники народного депутата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ПЕРЕДАЧА КОЛЕДЖІВ ТА ТЕХНІКУМІВ НА БАЛАНС МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ УБ'Є ФАХОВУ ПЕРЕДВИЩУ ОСВІТУ

 Проект має на меті підтримувати Україну в питаннях розвитку сталого сільського господарства, ефективної переробної промисловості та підвищення міжнародної конкурентоспроможності відповідно до принципів ринкової та регуляторної політик та з урахуванням потенціалу розвитку, який виникає в рамках Угоди про Асоціацією між ЄС та Україною. У рамках Проекту планується обмін інформацією про німецький, а також міжнародний, європейський досвід з розробки рамкових аграрно-політичних умов.
«Це своєрідна платформа співпраці між Німеччиною та Україною, що дає можливість обмінюватися не тільки позитивним досвідом, але й фахівцями, а також разом напрацьовувати важливі проекти сталого сільського господарства», - зауважив керівник субпроекту з земельних питань Німецько-українського аграрно-політичного діалогу Крістофа Гільгена .

Народний депутат Ірина Констанкевич, яка і виступила ініціатором реалізації проекту на Волині та наголосила, що першою фазою такої співпраці має стати налагодження діалогу між українськими та німецькими партнерами, порозуміння в освітніх програмах, консультаціях, порадництві.

«Ми шукаємо партнерів в Україні, і зокрема, у земельних питаннях. Наш регіон розміщений на периферії, так як і ваша Волинь, але це зовсім не означає, що ми чимось гірші, а скоріше навпаки, це робить нас особливими», - зауважив Деніс Грубер, заступник голови адміністрації округу Альтмарк.

Присутній на зустрічі керівник департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко наголосив, що Волинь готова до співпраці, адже надзвичайно цікаво перейняти німецький досвід.

Опісля представники кожного району та об’єднаних територіальних громад змогли презентувати себе. По завершенню круглого столу Ірина Констанкевич разом із німецькими гостями побувала у Жидичинській ОТГ, де вже є ряд цікавих розроблених проектів, зокрема ОТГ має територію під створення технологічного парку, можливість розвитку зеленого та релігійного туризму. Побували цього дня і у Цуманській ОТГ, зокрема, у місцевому лісгоспі, який практикується на виготовленні палет, пілет та найбільшим досягненням цього підприємства є консервний цех, що виготовляє органічну продукцію, яка славиться не тільки в Україні, але й за її межами. Німецькі партнери дуже зацікавились такою продукцією і розглядають можливості для подальшої співпраці. Вже завтра німецькі партнери зможуть ознайомитися з життям громад у Камінь-Каширському, Маневицькому районах.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook