НА ВОЛИНІ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО БІБЛІОТЕКИ ТА МУЗЕЇ


Вчора відбулося засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. Взяла участь у роботі комітету і народний депутат Ірина Констанкевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕРЖАВА МАЄ ДБАТИ ПРО КУЛЬТУРНІ ПАМ’ЯТКИ

На черговому засіданні комітету  депутати визначили подальші кроки в законотворчій діяльності на період другої сесії Верховної Ради України. Серед інших питань розглядалося створення Громадської ради при Комітеті з залученням громадських діячів, активістів і фахівців.
До плану роботи  Ірина Констанкевич запропонувала внести виїзне засідання Комітету на Волині, з метою розглянути гострі і невідкладні проблеми мистецької освіти, музеїв і бібліотек в рамках 150-річчя від Дня народження Лесі Українки.

«Ми запросимо до обговорення представників профільного міністерства, органів місцевого самоврядування, голів ОТГ. Потрібно вивчити стан справ і розвиток місцевих музеїв і бібліотек. В умовах децентралізації заклади мистецької освіти утримуються за рахунок місцевих громад і потребують прискіпливої уваги і допомоги нашого комітету», - наголосила Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook