НА КІВЕРЦІВЩИНІ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ НА ЧЕСТЬ МИХАЙЛА КРАВЧУКА


Народний депутат України Ірина Констанкевич взяла участь в урочистостях, приурочених 125-й річниці з Дня народження академіка Михайла Кравчука, уродженця села Човниця Ківерцівського району. Дійство було продовженням XVIII Міжнародної конференції математиків, яка розпочалась 7 жовтня 2017 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Серед гостей конференції – Володимир Ковтунець - перший заступник міністра освіти й науки України, науковці провідних навчальних закладів України, представники влади, вчителі, студенти. У своєму вітальному слові Ірина Констанкевич наголосила, що Михайло Кравчук – математик, який прославив не лише Волинь, а й Україну на увесь світ. 

"Внесок Михайла Кравчука у царицю наук неоціненний. Ми сьогодні повинні шанувати славетних волинян, таких як Михайло Кравчук, як Леся Українка, як Валер’ян Поліщук, які кожен по своєму робили добру справу в ім’я свого народу", - зауважила Ірина Мирославівна.

За значні успіхи у популяризації наукової спадщини, вшанування пам’яті славетного земляка Михайла Кравчука та з нагоди 125-ї річниці з дня народження вченого Подякою народного депутата була відзначена директор Зразкового музею академіка Михайла Кравчука при загальноосвітній школі І–ІІ ступенів села Човниця Лукашук Євгенія Семенівна. У подарунок для музею Ірина Констанкевич передала ноутбук та вручила бібліотечку книг для сільської бібліотеки.