top of page

НА КІВЕРЦІВЩИНІ ПРОЙШЛИ ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ ЛІКАРІВ


У Суській та Сильненській сільських радах Ківерцівського району лікарі районної лікарні провели виїзні прийоми.

Такі прийоми відбулися вже у чотирьох сільрадах на Ківерцівщині за ініціативи та підтримки народного депутата від УКРОПу Ірини Констанкевич у рамках програми «Здоров’я – кожному мешканцю села». Перші два прийоми були проведені у селах Хорлупи та Жорнище.

Цього разу прийом здійснювали педіатр, терапевт, окуліст, гінеколог та кардіолог. Перевірити свій стан здоров’я прийшло чимало людей. Десятки матерів у Суську привели діток на огляд до педіатра.


Найбільш затребуваним став лікар-окуліст. Після огляду усі, хто потребував, отримали безкоштовні окуляри з відповідною оптикою.

Також за направленням терапевта мешканцям Суської та Сильненської сільрад робили кардіограми.


Ірина Констанкевич наголошує, що такі прийоми будуть проводитись й надалі.

«Великий відсоток смертності в Україні саме через те, що люди не проходять діагностику. Поки наша влада думає, як витратити 4 мільярди гривень на телемедицину відповідно до президентського законопроекту «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», амбулаторії, ФАПи надалі перебувають у жахливому стані, без необхідного обладнання. Ми вирішили проявити ініціативу та запропонували лікарям Ківерцівської районної лікарні проводити такі виїзні прийоми. Вони погодились, за що я їм дуже вдячна. Селяни, особливо похилого віку або ті, хто мають маленьких дітей, не можуть поїхати у район на діагностику. Тому привезти лікаря до них – поки найкращий вихід із ситуації», – зауважує нардеп. 

Comments


bottom of page