top of page

НА ЛЮБЕШІВЩИНІ НАРІКАЮТЬ НА НЕДОСТУПНІСТЬ МЕДПОСЛУГ ТА ВІДСУТНІСТЬ ПІДТРИМКИ АТОВЦІВ


Нещодавно під час робочого візиту до Любешівського району народний депутат України Ірина Констанкевич побувала у селі Мукошин. У Мукошині народний депутат вперше, тому зустріч, яка проходила в місцевому будинку культури, розпочалася зі знайомства.

Ірина Мирославівна коротко поінформувала про свою діяльність у 23-му окрузі. Жителів турбувало питання програми соціального захисту для учасників АТО і ООС, адже якщо раніше за службу за контрактом чоловіки могли отримувати одноразову допомогу в розмірі 10 тис. грн, то тепер – зась. Ірина Мирославівна зазначила: «Нещодавно ми проводили круглий стіл з учасниками АТО та ООС в Ківерцях. Було визначено три основні проблемні фактори: виділення земельних ділянок, підключення нових житлових масивів до електромережі та санаторно-курортне лікування. Плануємо організувати таку зустріч і в Любешеві, аби вивчити те, що хвилює захисників».

 В. о. старости Галина Зелик озвучила болючу проблему – відсутність в селі місця, де можна будуватися молоді: «Свого часу люди навіть самі кошти зібрали (в межах 15 тис. грн), аби внести зміни до генплану. Було зроблено знімання окремої території. Тепер же нам кажуть, що треба всього села. А це – великі кошти. Окрім того, є збудовані будинки, які не можна узаконити». Тож було написано відповідне звернення до народного депутата.

Озвучили місцеві й проблему відсутності в районі програми підтримки дітей, які хворіють на цукровий діабет. Ірина Мирославівна відразу ж зазначила: «Обов’язково має бути затверджена програма. Тому мій помічник Сергій Неймарк підніме це питання на найближчій сесії Любешівської селищної ради».

Також жителів села турбує і неналежне пенсійне, злощасна медична реформа, реформа децентралізації і багато іншого. Жодне із питань не залишиться без уваги нардепа, будуть підготовлені відповідні звернення.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page