top of page

НА «ЛІТНІ КАНІКУЛИ» ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОЇХАЛА… НА СВІЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ


Завершились пленарні засідання Верховної Ради, а "літні канікули" в народного депутата Ірини Констанкевич розпочалися на її виборчому окрузі.

Сьогодні в рамках робочого візиту до Маневицького району нардеп побувала у селі Кукли.

Ще на початку Ірина Констанкевич поставила собі за ціль побувати у кожному селі свого виборчого округу, сьогодні завдання виконане на 90 відсотків.

17 липня виповнилось рівно два роки коли виборці 23 округу довірили Ірині Констанкевич представляти їх інтереси у Верховній раді.

У п'ятницю, 13 липня, народні депутати завершили роботу восьмої сесії Верховної Ради України, яка розпочалась ще на початку лютого 2018 р. Громадянська мережа ОПОРА традиційно проаналізувала діяльність волинських нардепів-мажоритарників в стінах Ради за цей період.

За період з 6 лютого по 13 липня 2018 р. в Раді відбулось 48 пленарних засідань.  Ірина Констанкевич - відвідала 98,6% пленарних засідань, відсоток її присутності  під час голосувань становить 97,2, найбільше законопроектів з-поміж волинських парламентарів було підготовлено за участю Ірини Констанкевич – 30, також нардеп підготувала найбільше депутатських запитів  серед волинських мажоритарників - 75. 

«Кожна область, кожне село має свою специфіку і свої проблеми, і коли я у Києві розповідаю, що у нас закриваються школи, ФАПи, а шкільні туалети досі на вулиці, то мені не вірять, бо ж з високих чиновницьких кабінетів не видно українського села», - розповіла Ірина Констанкевич.

Ірина Констанкевич повідомила, що за останнім траншем коштів соцеконому на Маневицький район виділено  1 мільйон 200 тисяч гривень. Парламентар переконана, що залучені кошти повинні дійти у кожне волинське село, адже проблем на місцях вистачає.

В свою чергу, куклівці дякували народному депутату і фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за організацію поїздки дітей у табір відпочинку «Артек-Буковель».

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page