top of page

НА НЕБЕЗПЕЧНІЙ ДІЛЯНЦІ ДОРОГИ У КОЛКАХ ВСТАНОВИЛИ ЗНАКИ ЗАМІСТЬ СВІТЛОФОРА


До народного депутата Ірини Констанкевич звернулося більш як півтисячі жителів селища Колки Маневицького району, які занепокоєні великою кількістю дорожньо-транспортних пригод на перехресті вулиць Грушевського та Шкільної, а тому просять встановити там світлофор.

Крім того, колківчани наголосили на необхідності встановлення пристроїв примусового зниження швидкості в районах розташування навчальних закладів селища.

Для вирішення цієї проблеми Ірина Констанкевич звернулася до начальника служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолія Посполітака.

Однак, у службі автомобільних доріг відмовили у сприянні вирішення цього питання. Своє рішення аргументували тим, що за 7 років у селищі на цій ділянці дороги відбулось лише три аварії. Також посадовець зазначив, що вулиці Шкільна та Волі перебувають у комунальній власності, а тому встановлення пристроїв примусового зниження швидкості належить до компетенції селищної ради. Як підсумок, начальник обласної служби автомобільних доріг наголосив, що у 2017 році для уникнення аварій на перехресті вулиць Грушевського та Шкільна було встановлено два дорожніх знаки. 

Жителі селища такою відповіддю обурені. До слова, під зверненням до нардепа підписалося 748 колківчан.

Представник ініціативної групи, яка збирала підписи за встановлення світлофора, Наталія Рейкіна заявила, що на цьому не зупиняться, адже світлофор на вищевказаній ділянці дороги вкрай необхідний.

«Виявляється, що за 7 років у нашому селищі сталося всього три аварії без потерпілих. Про що ще можна говорити? З такими ''хорошими'' показниками - для чого нам якісь зміни, як у селищі, так і в Україні? Для чого щось робити, розвивати, будувати, якщо у нас і так все добре», - обурилась жінка.

У службі автомобільних доріг кажуть, що єдиною можливістю передбачити встановлення світлофора на перехресті вулиць Грушевського та Шкільна у селищі Колки є розроблення проектно-кошторисної документації на ремонт дороги Р-14. Проте, коли будуть проводитись ремонтні роботи і чи справді передбачать світлофор у Колках у службі не уточняють.

Comments


bottom of page