top of page

На розвиток громад 23 округу Волиньоблрада виділила майже 2 мільйони гривень


У результаті тісної співпраці народного депутата Ірини Констанкевич з Волинською обласною радою при розподілі вільних лишків обласного бюджету на громади  23 виборчого округу виділено майже 2 мільйони гривень. Кошти будуть спрямовані, передусім, на вирішення нагальних питань у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, благоустрою населених пунктів. По окремих проектах уже залучалися кошти соцеконому у попередніх періодах, тож завдяки цій підтримці вдасться завершити їх реалізацію вже у цьому році.

На що саме виділено?

У розрізі районів та ОТГ:

Камінь-Каширський район – 420 тисяч гривень, з яких:

220 тисяч гривень – на придбання медобладнання для Камінь-Каширської центральної районної лікарні. Ще раніше для цієї лікарні, залучивши кошти з районного, обласного бюджетів, фонду соцеконому вдалося придбати сучасне офтальмологічне обладнання, за допомогою якого підбирають пацієнтам окуляри та лінзи, безконтактний тонометр, що вимірює очний тиск. За підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» придбали апарат для штучної вентиляції легень

100 тисяч гривень – на придбання комп’ютерної техніки та предметів довгострокового користування для ЗОШ І-ІІІ ст. с.Сошичне;

120 тисяч гривень – на реконструкцію гідроспоруд (водонапірної башти) ЗОШ І-ІІІ ст. с. Карасин.

Маневицький район – 240 тисяч гривень, з яких:

140 тисяч гривень – реконструкція вуличного освітлення по вул. Лісова с.Куликовичі;

100 тисяч гривень  – капітальний ремонт пішохідних доріжок біля пам’ятника загиблим воїнам по вул.Гірка в с.Кукли.

Прилісненська ОТГ:

450 тисяч гривень спрямовано на реконструкцію загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Карасин. Зазначу, що цю школу Прилісненська ОТГ добудовує за власні кошти. Роботи тут у розпалі. Плани чіткі – здати в експлуатацію вже цього року.

Цуманська ОТГ – 400 тисяч гривень, з яких:

200 тисяч гривень – на придбання лабораторного обладнання для Цуманської районної лікарні. За кошти з фонду соцеконому, виділені за клопотанням Ірини Констанкевич,  у цю лікарню у попередні роки вдалося закупити відеокольпоскоп та сучасний аналізатор крові.

100 тисяч гривень – на капітальний ремонт будівлі Липненського ДНЗ «Сонечко»;

100 тисяч гривень – на капітальний ремонт будівлі Холоневичівського ДНЗ «Колобок».

bottom of page