НЕ КОНТРРЕВОЛЮЦІЯ, А ТОТАЛЬНА КОРУПЦІЯ, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО РОЗКРАДАННЯ В ОБОРОНЦІ


Нещодавно журналісти опублікували шокуючі факти розкрадання в українській оборонці, зокрема торкнулися і теми хабарництва, де молоді хлопці на чолі із Ігорем Гладковським відкуповувалися під час своїх оборудок від правоохоронних та антикорупційних органів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАРДЕПИ ВІД УКРОПУ ЗАКЛИКАЛИ НАБУ Й ГПУ ПОКЛАСТИ КРАЙ ОБОРУДКАМ БІЗНЕС-ПАРТНЕРІВ ПОРОШЕНКА

Нардеп від блоку Петра Порошенка Степан Барна ефірі телеканалу Еспресо вперто заявляв, що нічого такого не було, що нині хочуть зробити антипіар проти Порошенка, що це так звана контрреволюція.

Народний депутат Ірина Констанкевич заяви про контрреволюцію назвала маніпуляцією, адже викладені факти не просто вказують на корупцію як одиничне явище, а корупційну систему. Корупційну складову цієї історії мало б розслідувати новостворене Національне антикорупційне бюро України, однак, як виявилось згодом, у НАБУ про все знали та покривали учасників злочину.

«Ті антикорупційні органи, які створені в Україні це не тільки прикладені зусилля, в тому числі й міжнародних партнерів, але й кошти держбюджету. За останні роки на ці антикорупційні органи, зокрема на НАБУ, САП витрачено більше як 2 мільярди гривень. На всі антикорупційні органи в Україні наші зовнішні партнери потратили більше як півмільярда євро, але боротьбу з корупцією ці органи так і не продемонстрували. Виявляється, що гроші ми виділяли на підтримку хабарників», - переконана Ірина Констанкевич.

Нардеп переконана, що це не контрреволюція, а тотальна корупція, якою просякнута вся країна.

Нагадаємо, що у понеділок вийшла остання частина розслідування про розкрадання в оборонці з якої стало відомо, що усі слідчі органи знали про оборудки сина екс-заступника глави РНБО Олега Гладковського Ігоря та його «бізнес-партнерів», але закривали справи або спускали їх на гальмах за хабарі.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook