«НЕ ТРЕБА ОБМАНЮВАТИ ЛЮДЕЙ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ДО УЛЯНИ СУПРУН


Сьогодні народні депутати вкотре вимагали внести на розгляд Верховної ради Проект Постанови № 8587 «Про невизнання статусу та звільнення із займаної посади»  т.в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун та її заступника Олександра Лінчевського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОЯСНИЛА, ЧОМУ НЕ ГОЛОСУВАТИМЕ ЗА БЮДЖЕТ-2019

Про це йшлося під час години запитань до уряду у Верховній раді України.

Члени профільного комітету вже неодноразово звертали увагу влади розглянути це питання, оскільки вже 9 разів визнавали роботу міністерства незадовільною. Зокрема, порушувалось питання нестачі інсуліну для хворих на цукровий діабет, яких прирікають на смерть.

На звернення батьків маленьких пацієнтів хворих на цукровий діабет І типу у МОЗі відповіли, що найближче включення інсулінів у референтний список може бути не раніше 1 лютого 2019 року.

«Фінансування препаратів для інсулінозалежних пацієнтів 2/3 відбувалось за державною субвенцією, а 1/3 за кошти місцевого бюджету, однак регіони показали свою неспроможність, щоб покрити 1/3. Кожного року місцева влада закуповувала на 1/3, а цього року відмовляється», - виправдовувалася Уляна Супрун.

Це неабияк обурило народного депутата Ірину Констанкевич.

«Відповідь пані Уляни Супрун, про те,  що є кошти на інсулін відверта неправда, тисячі людей залишились без інсуліну вже на найближчі 10 днів, тому не варто обманювати людей», - констатувала нардеп.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook