top of page

НУШ - ЦЕ (НЕ) ЛИШЕ ПАРТИ?!


Народна депутатка Ірина Констанкевич відвідала школу в Куликовичах Маневицького району. Школа готова до роботи в умовах нової української школи у 2020-2021 році лише на 30%!!!

Влада має забезпечувати класи НУШ дидактичними матеріалами (навчальні посібники, карти, таблиці, набори карток), меблями, музичними інструментами, комп'ютерним та мультимедійним обладнанням. Проте, школа в Куликовичах отримала тільки парти і стільці. За 20 днів початок нового навчального року і як бути вчителям та дітям? Нова українська школа по-старому?

Директор школи Олександр Туревич інформує, що частина фінансування з Маневицького району на облаштування класу для 12 першокласників - є. Уряд теж міг би долучитися до фінансування ключової реформи Міністерства освіти і науки.

Ірина Констанкевич зазначає: «Аби прояснити ситуацію, депутатське звернення буде скероване. Будемо з‘ясовувати, чому з району не скерували кошти і не придбали усі речі і чому не забезпечують те, що зобов’язана виконати місцева гілка влади.»

Довідково:

Під час візиту в село Куликовичі Ірина Констанкевич мала зустріч з громадянами та сільським головою Степаном Шикалюком, з якими обговорили питання освітлення вулиць та ремонту доріг.

Comentários


bottom of page