top of page

НІНА З ВАСИЛЕМ ТАКИ ДОВОДЯТЬ, ЛЮБОВ – НАЙКРАЩА ФОРМУЛА ЖИТТЯ… (ФОТО)


Сьогодні у Ківерцях «відгримів» концерт районного будинку культури. Ще задовго до початку на свято поспішає і старий і малий, а великій залі не було вільних місць. 35 номерів, понад 300 учасників творчих колективів, які протягом трьох годин дарували і сміх, і сльози, і переживання…

Зачаровували присутніх чудові голоси та українські народні пісні, такі як «Ой у полі верба» у виконанні народного аматорського тріо «Журавлина», українська народна пісня «Дзень, брень, дребедень» у виконанні народного аматорського колективу народного ансамблю «Стройна рота» і багато інших.
Не давали сумувати присутнім у залі і танцювальні колективи, демонструючи чудові номери. Серед усіх - танець «Гуцульський» у виконанні народного ансамблю пісні та танцю «Барвінок» чи то запальний танець юних артистів «Цукоречки» у виконанні зразкової студії танцю «Браво».

Цього дня із головної сцени можна було почути та побачити вірші, гуморески та театралізовані дійства.

Вірш Миколи Курилюка «Заробітчанка» у виконанні Аліни Жук із сценічною постановкою не залишає байдужим нікого у залі. Це історія жінки Ніни, яка чи не все своє життя провела на заробітках в Італії та щиро раділа поверненню до України, однак і тут не було прихистку, бо покинув чоловік Василь і пішов жити до сусідки, а через докори дітей знову повертається на чужину. Через душевні страждання та біль невдовзі отримує інсульт і опиняється в інвалідному візку. Тоді стає непотрібною ні дітям, ні внукам… і здавалося б життя на цьому закінчилось, але повертається чоловік, який зрозумів, що кохає її навіть такою, а невдовзі з’являється маленький синочок Богданчик і в домі знову лунає дитячий сміх, а Ніна з Василем таки доводять, любов – найкраща формула життя…

Привітати артистів зі святом  прийшли народний депутат Ірина Констанкевич, голова Волинської ОДА Олександр Савченко, міський голова м. Ківерці Володимир Жгутов.

«Не шалені гонорари і кліпи на телебаченні визначають силу таланту. Ваш талант найцінніший, бо у душі, у вашому серці є те, що ви даруєте свою любов тисячам глядачів, які вас люблять. Ми вас любимо», - звернулася до артистів Ківерцівського районного будинку культури Ірина Констанкевич.
Також Ірина Констанкевич підготувала чудовий подарунок для Ківерцівського районного будинку культури: вже влітку один із колективів, кращий із кращих, матиме можливість поїхати до Німеччини та представити там свою творчість.

Цього дня подяки народного депутата отримали Олександр Бовканюк - директор Ківерцівського районного Будинку культури імені М. П. Ковальова, заслужений працівник культури України, Микола Скубій - режисер-постановник масових заходів, майстер розмовного жанру, Алла Кірик - керівник народних аматорських фольклорних колективів «Терниця», «Стройна рота» та дитячого народного колективу «Постолята», Юрій Сухарєв - керівник зразкового дитячого танцювального ансамблю «Мрія», Андрій Гундар - керівник дитячого хореографічного ансамблю бального та сучасного танцю «Браво».

В свою чергу колективи  Ківерцівського районного будинку культури дякували нардепу за розуміння та підтримку культурної сфери району.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page