top of page

"Обов'язок депутата - не лише говорити про пенсійну реформу, але й контролювати її здійснення" - Іри


Пенсійна реформа, на думку народного депутата України від УКРОПу Ірини Констанкевич, – не лише вимога МВФ, а й життєва необхідність. Більшість із тих, хто має пенсійне забезпечення, ледь животіє на ті копійки, які заслужила в держави, на яку працювала, не шкодуючи ні сил, ні здоров'я.   Це стосується, насамперед тих людей, які завершили свій трудовий шлях у 2011-12-ому роках. Держава нарахувала цим людям мінімальну пенсію у розмірі 1400 гривень, яка, до того ж, уже майже п'ять років не індексується. 

«Ця проблема, окрім соціальної, економічної складової має ще й моральну., – звернулася з трибуни депутат до колег. - І це несправедливо, що наша держава принизила цих людей, звівши до зубожіння. На покоління цих людей випали страшні випробування. Це, переважно, діти війни або повоєнних років. Вони жили в часи радянського тоталітаризму,  і зараз, коли українська незалежна держава демонструє саме таке ставлення, в них виникає питання: ким вони є у цій державі і чим для них є ця держава».

Відтак, народним обранцям належить не лише піднімати це гостре питання, але й здійснювати  контроль за пенсійною реформою, щоб врахувати і захистити інтереси всіх пенсіонерів.

А ще Ірина Констанкевич закликала включити до порядку денного обговорення зініційованого УКРОПом законопроекту щодо стипендіального забезпечення (№5612) та відзначити 160 річницю українсько-польської письменниці Габріелі Запольської на загальнодержавному рівні.  


Comments


bottom of page