top of page

Освоєння коштів із фонду соціально-економічного розвитку має бути вчасним і якісним


У Маневицькому районі, що належить до 23 виборчого округу, наприкінці минулого року подали два об'єкти, що потребують фінансування із фонду соціально-економічного розвитку. За сприяння народного депутата від УКРОПУ Ірини Констанкевич освітня галузь цього району отримала 1 мільйон 300 тисяч гривень. Під час своєї робочої поїздки на Маневиччину  депутат перевірила, як освоїли ці кошти. У Цмінівській загальноосвітній школі, яка претендує у майбутньому стати опорною, замінили 103 вікна на енергоощадні та встановили 8 дверей. Директор закладу Олександр Мурашко зауважує, що у школі одразу змінився мікроклімат. Учні почувають себе комфортно, однак навіть неозброєному оку легко помітити, що монтажні роботи здійснили недбало, не по-господарськи. «Такі речі неприпустимі, - вважає народний депутат Ірина Констанкевич. – за халатність треба відповідати».

Ще один об’єкт, на який залучили шістсот тридцять тисяч гривень із фонду, – Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів НВК №2- гімназія. Тут вирішили облаштувати на місці занедбаного новий житлово-трудовий комплекс.

«Це все ми робимо тільки для дітей, - каже  Андрій Деркач, директор гімназії. - Поставили  вікна в усіх класах, доробляємо гуртожиток для перебування дітей, які хочуть навчатися у нашій школі і займатися спортом». 

У депутата виникли запитання щодо нагальності цієї потреби гімназії, адже такий гуртожиток не передбачений у статуті навчального закладу. Окрім того, підрядники не вклалися у заплановані терміни. Зі слів директора, ремонтні роботи мають завершити найближчим часом, оскільки він, як керівник, вболіває за те, щоб дотриматися усіх технологічних норм. 


8 лютого 2020р.

bottom of page