top of page

ОСВІТЯНИ НАДАЛИ «МАНДАТ ДОВІРИ» ІРИНІ КОНСТАНКЕВИЧ


Нещодавно під час робочого візиту до Камінь-Каширського району народний депутат Ірина Констанкевич завітала до місцевого вищого професійно-технічного училища, де поспілкувалась з освітянами та обговорили найважливіші  питання, які турбують педагогів, зокрема, закон про фахову передвищу освіту.

Ірина Констанкевич стала одним з ініціаторів прийняття Закону «Про фахову передвищу освіту».

«Цим законом ми відкрили вікно можливостей і дали закладам автономність та можливість багатоканального фінансування», - наголосила нардеп.

Хвилює освітян і доля законопроекту «Про професійно-технічну освіту». Вони переконані, що цей законопроект має майбутнє, якщо у парламенті  працюватимуть фахівці цієї галузі.

Під час зустрічі обговорили і питання майбутніх парламентських виборів. Камінь-каширські освітяни висловили свою довіру Ірині Констанкевич.

«Жоден депутат так не працював на своєму окрузі як Ірина Мирославівна. Нам з нею поталанило. Я вже тут зустрічав не одного депутата, було багато обіцянок, але справ зроблено мало. Але в Ірини Констанкевич обіцянки ніколи не розходяться з реальними справами», - розповідає директор закладу Василь Бряник.

Солідарні з керівником і працівники Камінь-Каширського вищого професійного училища, бо переконані, що Ірина Констанкевич не залишить їх сам на сам із проблемами, яких у освітній галузі більш ніж достатньо.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comentários


bottom of page