top of page

«ОСТРІВОК ДИТИНСТВА» З’ЯВИВСЯ У ЩЕ ОДНОМУ ВОЛИНСЬКОМУ СЕЛІ. ФОТОРЕПОРТАЖ


Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою.

Для дітей, які проживають у селі Череваха Маневицького району вчора, 23 жовтня відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика, встановлення якого стало завершальним цього року і на який так чекали дітлахи. Реалізація проекту стала можливою завдяки спільній ініціативі місцевої громади та фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НОВИЙ СТАДІОН ТА НЕЙМОВІРНЕ СВЯТО: ЯК КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ ВІДЗНАЧИВ ПОКРОВУ​ Подякувати за такий чудовий, казковий, довгоочікуваний подарунок прийшла малеча, батьки, педагогічний колектив школи, а маленькі жителі села вмить заполонили острівок розваг.


Приїхала привітати селян, а також їх дітлахів і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Засновник фонду «Тільки разом», голова Волинської обласної ради Ігор Палиця переконаний, що для дітей у нашій країні повинні бути створені належні умови їхнього розвитку, необхідно відкривати нові дошкільні заклади освіти, облаштовувати дитячі та спортивні майданчики, забезпечувати можливості для розвитку, бо лише вкладаючи в дітей, Україна може бути сильною європейською державою, яка матиме майбутнє», - зауважила нардеп.

Справжній святковий настрій дітям дарували казкові герої відомих мультфільмів та цікава розважальна програма.

Закінчилося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page