top of page

ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ОСВОЄННЯ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ


Перебуваючи із робочим візитом на Прилісненщині та Маневиччині, з метою парламентського контролю народна депутатка Ірина Констанкевич, членкиня групи «Партія «За майбутнє» відвідала об‘єкти, де здійснюються ремонтні роботи за рахунок коштів соцеконому.


Оглянули, як відбувається термомодернізація будівлі школи у с. Городок. У відповідь на численні звернення Ірині Мирославівні вдалося залучити 2 млн грн коштів соцеконому.


«Завітали у зимовий сад сільської школи. Він, як завжди, вражає. Тут з‘явилися нові екзотичні жителі. Усім рекомендую завітати у Городок!!», - наголосила парламентарка.


До слова, у Прилісненській ТГ усі вчителі та персонал на 100% вакциновані, діти відвідують школи і не страждають від постійного онлайн-навчання.


Проінспектували ремонті роботи приймального відділення у Маневицькій райлікарні. У відповідь на численні звернення, Ірині Мирославівні вдалося залучити 1 млн 270 тис грн коштів соцеконому.


«Оновлене приймальне відділення в Маневицькій лікарні вкрай важливе з огляду на кількість хворих, географічну віддаленість від обласного центру, транспортне сполучення. Покращувати якість медичних послуг важливо. Тому ми обговорили усі наші подальші дії із селищним головою Олександром Гаврилюком, місцевими депутатами», - розповіла Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page