top of page

ПЕРЕДАТИ КОСТЕЛ СВЯТОГО МИКОЛАЯ РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ


Днями костел Святого Миколая у Києві спіткало велике лихо - пожежа.

Враховуючи необхідність у проведенні відновлювальних робіт представники римо-католицької громади вчергове звернулися з вимогою передати його своїм парафіянам та релігійній громаді у постійне користування. Це дасть змогу зберегти пам’ятку від подальшого руйнування.

Народна депутатка Ірина Констанкевич, членкиня групи «Партія «За майбутнє» разом із співголовами МФО «Цінності. Гідність. Родина» таку ініціативу підтримуємо та скерували депутатський запит до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо повернення костелу Святого Миколая у власність християнам.

Костел Святого Миколая в Києві зведений у 1899-1909 роках у неоготичному стилі київським архітектором Владиславом Городецьким.

Костел ділили між собою Національний будинок органної та камерної музики України як приміщення для концертів та парафія Святого Миколая для проведення богослужінь. Згодом планувалося реалізувати проєкт будівництва в Києві Будинку музики та перемістити до нього Національний будинок органної та камерної музики України.

Comments


bottom of page