top of page

ПЕРШОДЗВОНИК У ЛУЦЬКИХ ШКОЛАХ


Початок нового навчального року стартував. Завітали на свято до рідної школи №2 м. Луцька, де Ірина Констанкевич у далекі 70-ті пішла у перший клас. Народна депутатка, членкиня групи «Партія «За майбутнє» привітала учнів, батьків, учителів та нового директора Романа Вікторовича Поліщука з початком нового навчального року.

Урочистостей було не багато з огляду на карантинні обмеження, натомість більше говорили про перспективи школи. 1001 учнів - це багато і нагальних питань для вирішення теж чимало.

І традиційно привітали школярів, батьків, педагогічний колектив гімназії №14 на чолі з директоркою Марією Миколаївною Кардаш. Ця школа славиться своїми високими здобутками. Вкотре у ТОП-200 кращих закладів освіти України. Ірина Констанкевич як голова піклувальної ради знає, як багато зусиль докладено до того, щоб сформувати високі освітні, виховні традиції.

«Шана і повага за це усім освітянам! Бажаю успішного навчального року!!! Головне - не втомлюватися вчитися. Semper tiro!» - наголосила Ірина Мирославівна.

Comments


bottom of page