top of page

ПОЖЕЖНИКИ, МЕДИКИ, РЯТУВАЛЬНИКИ… У «ТИВЕРІ» ВИХОВУТЬ «УНІВЕРСАЛЬНИХ СОЛДАТІВ»


Які непередбачувані події можуть статися на території нашого краю, і що треба робити, аби врятувати себе та інших. При виникненні загрози життю людина повинна швидко зорієнтуватися та зібратися з думками, аби не виникла паніка та не загинуло ще більше людей.

Як поводитися у таких випадках вчать у громадській організації «Школа безпеки та виживання» «Тивер». Під час чергового візиту у Ківерцівський район сюди завітала і народний депутат Ірина Констанкевич.
Занедбане приміщення колишнього будинку культури тиверці зуміли перетворити на справжню школу для навчання, коли ж будівлю передали у користування громадської організації, то вона нагадувала звалище. Разом із батьками вихованців вдалося довести його до ладу.

У «Тивері» кажуть, що їм неабияк поталанило, адже приміщення високе, завдяки цьому тут вдалося встановити великий скеледром, а вихованці тут вчаться підкорювати висоти та рятувати людей.

Вихованці школи безпеки та виживання» «Тивер» - призери всеукраїнських та міжнародних змагань, кажуть, що не зупинятимуться на досягнутому, адже прагнуть досягнути нових висот.

Окрім скеледрома тиверці облаштували на території навчально-тренувальний майданчик просто неба. Тут вихованців вчать як боротися з вогнем, діяти під час пожежі. Окрім цього вихованці закладу знають як поводитись під час хімічної та газової атаки, дітей навчають виживати та рятувати потерпілих, а в наданні першої медичної допомоги вони не поступаються справжнім професіоналам.

Координатор ГО «Школа безпеки та виживання дітей «Тивер» Ольга Стаценко розповідає, що знання здобуті тут їй вже доводилось використовувати на практиці.

Попри все роботи у приміщенні, де розташовуються тиверці дуже багато, тому бех допомоги благодійників не обходяться. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» вже допоміг встановити скеледром та придбати спортивну форму. Зараз у приміщенні потрібно вирішити проблему з опаленням, адже незабаром зима і в приміщенні стане займатися неможливо.

Ірина Констанкевич переконана, що таким громадським організація потрібно допомагати, адже такі ініціативи потребують підтримки.

«Приємно, що у «Тивері» виховують у дітях працелюбність, чесність, відвагу, дисциплінованість, здатність приходити на допомогу. Можна з впевненістю сказати, що на Волині підростає гідна зміна юних рятувальників, які в будь-яку хвилину зможуть запобігти, врятувати, допомогти», - зауважила нардеп.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page