top of page

«ПОЛІСЬКЕ ЛІТО З ФОЛЬКЛОРОМ»: ВІД ІНДІЙСЬКОЇ «ТЕЙДЖОМАЙ» ДО ВОЛИНСЬКИХ «НУЙНІВСЬКИХ СПІВУХ»


Другий день фестивалю «Поліське літо з фольклором» розпочався із запальних танців на Театральному майдані міста Луцька.  Лучан запрошували долучатися до запальних турецьких масових танців від молодіжного фольклорного танцювального колективу університету Хаджеттепе (Анкара, Туреччина). Фольклорний колектив «Гастаута» (Рокішис, Литва), пропонував покружляти у танку під литовські народні пісні. До танцю залучали щоразу більше глядачів.

Насамкінець настав час для найбільш екзотичних танців з далекої Індії. Танцювальний колектив «Тейджомай» (Мумбай, Індія) влаштував майстер-клас з вивчення індійських танців, зібравши до кола десятки лучан різного віку.Вже о 18 годині на головній сцені фестивалю розпочалися виступи фольклорних колективів «Під прапором України», де лучан та гостей міста розважали мистецькі колективи з Індії, Туреччини, Литви та України.

Побувала на фестивалі і народний депутат Ірина Констанкевич. Ірина Мирославівна зізналася, що прийшла підтримати колективи із вже рідного Камінь-Каширського району: аматорські фольклорні колективи «Нуйнівські співухи» із села Нуйно, «Криниця» із села Видерта, «Дубровойка» із села Оленине.

«Камінь-Каширський район відрізняється від інших великою кількістю аматорських колективів, які з покоління в покоління несуть найкращі українські традиції. Саме ці колективи, демонструють істинне волинське мистецтво і є носіями полісько-волинської автентики», - наголосила Ірина Констанкевич.

Учасники концерту були щедрими на гарні танці та усмішки, а глядачі - на щирі оплески.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page