top of page

«ПОЛІСЬКЕ ЛІТО З ФОЛЬКЛОРОМ»: МІЖНАРОДНИЙ ТА МІСЦЕВИЙ КОЛОРИТИ


Завершився міжнародний фестиваль «Поліське літо з фольклором». Третього дня на сцені виступали колективи з Єгипту, Італії та Мексики. Поміж ними гості фестивалю побачили фольклор і волинських гуртів з віддалених сіл Полісся.

Представити українську пісню, здивувати іноземців своїм співом приїхало десять гуртів з округу народного депутата Ірини Констанкевич, тут  народні аматорські фольклорні колективи «Три куми», «Живиця», «Толока», «Любисток» Ківерцівського району, фольклорні колективи «Нуйнівські співухи», «Криниця», «Дубройовка» із Камінь-Каширського району, а також «Вербиченька», «Пальорки» і «Родинонька» із Любешівського району.«Гурти із нашого волинського Полісся дуже колоритні, вони вміють співати, знають найкращі обряди та традиції, одягнені в сорочки, яким більше ста років»,- зауважила нардеп.

Ірина Констанкевич переконана, що фестиваль «Поліське літо з фольклором» не може бути справді поліським без народних колективів з Волині.

Любешівський фольклорний колектив «Родинонька» приїхав до Луцька з найкращими українськими піснями та співанками, вони у найкращих традиціях зуміли продемонструвати те, що навчили їх діди-прадіди.

Колектив «Живиця» з Ківерцівського району переконує, що українська пісня – це спосіб їх життя. Учасники колективу вміють не тільки гарно співати, але й є знавцями українських звичаїв та обрядів.

Зауважимо, що партнером фестивалю є Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», який виділив на проведення заходу 260 тисяч гривень.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page