top of page

ПОЛІТИЧНЕ ПЕРЕФАРБОВУВАННЯ ЗАРАЗ В ТРЕНДІ, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


Багато нинішніх парламентських партій вже себе не знаходять в майбутньому парламенті, адже їх політичні сили не набирають прохідного відсотку. Тому у них є потреба перезавантажуватись, адаптовуватись до нових обставин. І це є одним із елементів політичної мімікрії: в які кольори вбратися та наліпки на себе начепити аби пройти до парламенту 9 скликання. Одним словом політичне перефарбовування зараз в тренді.

Про це в ефірі телеканалу «Аверс» заявила народний депутат Ірина Констанкевич.

«Я знаю, що вже ведуться як командні, так і особисті переговори, дехто намагається втрапити в списки до «Слуги народу», інші до «Голосу». Тут шансів у них не багато, адже як один так і другий лідер цих команд задекларували, що будуть набирати нові обличчя, тому коридор для маневрів не дуже великий, але частина все таки пройде», - наголосила Ірина Констанкевич.

Для прикладу нардеп привела новостворену політичну силу Гройсмана, які вже оголосили першу десятку, де всі ті самі: міністр юстиції Павло Петренко, міністр культури Євген Нищук, міністр освіти Лілія Гриневич, багато нинішніх депутатів.

«Назва партії змінилася, а суть залишиться та сама, але якщо вибори відбудуться восени, то вони мають можливість із тими великими фінансовими ресурсами розгорнути більш повну кампанію, якщо ж вибори відбудуться 21 липня, то я не бачу в них можливості вирости до 5 відсотків прохідного бар’єру», - переконана Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page