top of page

ПОСИЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВОДІЇВ


В ефірі телеканалу «Нова Волинь» народна депутатка Ірина Констанкевич обговорювала посилення відповідальності водії в контексті законопроєкту 2695.

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт № 2695 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху».

 Законопроєктом передбачено адмінарешт на 10 діб із позбавленням права керування на 3 роки за повторне керування транспортним засобом у нетверезому стані. Також збільшується штраф за покидання місця ДТП і зменшується можливість винуватцям таких автопригод уникати відповідальності за скоєне.

Від голосування Ірина Констанкевич утрималася. Пояснює чому:

по-перше, законопроєкт готувався дуже швидко; тут питання, не в швидкості ухвалення, а в якості. Це стосується великої кількості учасників дорожнього руху. Законопроєкт має бути збалансованим і надавати гарантії усім учасникам руху;

по-друге, важливо внормувати законопроєкт і чітко прописати хто і які має повноваження як учасник руху.

«Загалом підтримую концепцію підвищення штрафів. Але таке стрімке просування законопроєкту є надто поспішним», - зазначає Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page