top of page

ПОШТОВІ ПОСЛУГИ, ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ


«Від моїх виборців до мене надходили звернення щодо забезпечення споживачів поштовими послугами та інформацією», - розповідає народна депутатка від «ЗА МАЙБУТНЄ» Ірина Констанкевич.

На Волині стартував проєкт трансформації «Пересувні відділення Укрпошти». Тобто жителі користуються звичними послугами: доставка пенсій, соціальних виплат, сплата комунальних платежів, оформлення передплати. Пересувне відділення приїжджає у населені пункти за встановленим графіком

Ірина Констанкевич вирішила розібратися із ситуацією і які є дійсно проблеми. Адже її 23 округ - це переважно сільські території, де проживає чимало пенсіонерів, багатодітних. Обговорили найбільш гострі питання із очільником АТ «УКРПОШТА» у Волинській області Іваном Люсаком, аби отримати інформацію з перших вуст. Ірина Мирославівна подякувала за докладний аналіз стану проблем і шляхи їх вирішення.

Одне із найбільш гострих питань, яке турбує мешканців 23 округу - своєчасність доставки друкованих ЗМІ.

✅Рішення знайдено: редакціям газет запропоновано випускати тираж щосереди, на день раніше, ніж було зазвичай. Таким чином 95% друкованих ЗМІ вдасться доставити до суботи.

Іван Олексійович Люсак повідомив, що робота пересувних відділень постійно коригується, форматується, покращується. На усі скарги мешканців реагують та вирішують проблемні питання.

Також має бути автоматизовано 100% відділень у селах з населенням від 1200 до 2000 жителів. А в села з меншою кількістю – й надалі приїжджатимуть пересувні відділення.

● Усього в області функціонує 97 автомобілів пошти.

● Щомісяця забезпечується видача 102 тис пенсій та 40 тис соціальних допомог.

Домовилися і надалі оперативно вирішувати питання.

Comments


bottom of page