top of page

ПРЕЗИДЕНТ НАРЕШТІ ЗАКЛИКАЄ РОЗСЛІДУВАТИ ПОДІЇ ПІД ІЛОВАЙСЬКОМ


«Численні заклики і майже річна робота депутатської групи «Партія «За майбутнє» спільно з ветеранами дали результат - Президент Володимир Зеленський нарешті закликає розслідувати події під Іловайськом та Дебальцево. На часі - створення ТСК, робочої групи, комісії, яка буде діяти при Раді ветеранів», - сказала народна депутатка Ірина Констанкевич.

Об‘єднання дружин і матерів бійців учасників АТО на чолі з головою Наталією Музикою, серед яких було 9 жінок з Волинської області під час акції довго не могли вийти на діалог з представниками Офісу Президента. Вимагали особистої зустрічі з Президентом. На вимоги учасників акції довго не реагували і відмовляли спілкуватися.

Згодом заступник голови Офісу Президента Роман Машовець запросив представників на бесіду. Від Волині на зустрічі була присутня Катерина Свищ.

Що вимагали?

- щоб у Верховній Раді депутати монобільшості увійшли до складу Тимчасової слідчої комісії, створення якої ініціює депутатська група «Партія «За майбутнє»;

- питання реабілітації бійців 51-ої бригади

Про що домовилися?

- домовилися, що при Офісі Президента буде створено робочу групу, комісію, яка буде діяти при раді ветеранів. Туди включать представниць Об‘єднання дружин і матерів бійців учасників АТО, матерів.

Ірина Констанкевич наголосила: «Будемо контролювати, щоб врешті ці багаторічні заклики були почутті, щоб було проведено прозоре розслідування.»

コメント


bottom of page