ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ ВОЛИНЯНИНУ АНДРІЮ ВОЛОСУ


28 червня 2018 року на Сході України поліг ще один волинянин - 22-річний Андрій Волос із села Омельне Ківерцівського району. 

Ще у квітні народний депутат Ірина Констанкевич направила депутатське звернення на ім'я командира військової частини з проханням розслідувати факт загибелі Андрія Волоса, адже однополчани розповіли про героїчний вчинок хлопця, що абсолютно не співпадало з фактами, які були оприлюднені у багатьох засобах масової інформації. Однак за рік справа так і не зрушила з місця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Я ДЯКУЮ БОГУ ЗА МИЛІСТЬ, А ІРИНІ КОНСТАНКЕВИЧ ЗА ДОПОМОГУ», - ВОЛИНСЬКИЙ АТОВЕЦЬ МИКОЛА РАК

У відповіді командира частини йдеться, що старший солдат Андрій Волос, жертвуючи собою, кинувся на допомогу командиру, в якого влучив ворожий снайпер, проте сам отримав поранення, несумісне з життям.

Командуванням військової частини А0998  даний вчинок визнано героїчним та було направлено подання на старшого  солдата Андрія Волоса для присвоєння йому звання «Герой України» (посмерто).

Відповідне звернення на начальника Генерального штабу, Головнокомандувача Збройних Сил України Руслана Хомчака зробила і народний депутат Ірина Констанкевич та вимагала  якнайшвидше нагородити загиблого військовослужбовця.

Не один раз побувала у Міністерстві оборони і мама Андрія Волоса.

27 червня 2019 року Президент Володимир Зеленський присвоїв звання «Герой України» (посмертно) з удостоєнням ордена «Золота Зірка» старшому солдату Андрію Волосу посмертно. 

Військовий відзначений високою нагородою за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook